KKTC'nin en yaygın ve kullanım alanlarında ürün tanıtımı, satış ve servis hizmeti veren organizasyonu

Anavatan Türkiye'de 1970 yılında Türkiye Gazetesinin elden dağıtımı ile başlayan ve buna paralel olarak gelişen aktif satış organizasyonu, 1994 yılından itibaren de KKTC'de bayilik şeklinde organize olmuştur. Bugün AURASAN LTD.ŞTİ. olarak devam eden bu organizasyon, geride bıraktığı yıllar içinde onbilerce aileyi AURA ve İhlas markalı kaliteli ürünlerle ve yine binlerce aile ve iş yerini de "Huzur veren Gazete" TÜRKİYE GAZETESİ ile tanıştırmıştır.

Bugün bir dünya markası haline gelen Aura Roboclean Temizlik Robotu, Aura Cebilon Compact ve Unique, Reverse Osmosis Sistemleri ve İhlas Aura micro control Şofbeni ile KKTC halkına konfor sunmaya devam eden AURASAN LTD.ŞTİ., Türkiye Gazetesi abonelerine de gazetelerini hergün ulaştırmaktadır.

İhlas Yetkili Servisleri ile 7 gün 24 saat müşteri hizmetinde bulunan AURASAN LTD.ŞTİ. KKTC halkına hizmet vermekten şeref duymaktadır.

Detay
Roboclean
İhlas Aura Şofben


Türkiye Gazetesi

Faaliyet Alanlarımız

3 ana konuda faaliyet göstermekteyiz.

Peki neden biz?

Güvenilir ve kaliteli ürünleri, K.K.T.C. genelindeki satış ve servis ağımızın güvencesiyle
tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ürünlerimiz

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyoruz.

Kullanıcı Yorumları

%100 Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve alışveriş süreçlerimizi
sizler için geliştirmeye devam ediyoruz.

Kredi kartı olmadan alışveriş yapabilmek benim için cazip geldi. Aurasan’dan senetle alışveriş yaptım. Senetle ödeme kolaylığı sağlaması kredi kartı olmayanlar için güzel bir imkan.

Emre Demir

Aurasan’dan su arıtma cihazı aldım. Evdeki tüm yiyecek-içecek işlerinde arıtılmış su kullanıyorum. Alırken detaylı araştırmıştım. Piyasada bulunan en eski ve en kaliteli cihaz Aura Cebilon Su Arıtma cihaz.

Fatma Er

 • Kredi kartı olmadan alışveriş yapabilmek benim için cazip geldi. Aurasan’dan senetle alışveriş yaptım. Senetle ödeme kolaylığı sağlaması kredi kartı olmayanlar için güzel bir imkan.

  Emre Demir

 • Aurasan’dan su arıtma cihazı aldım. Evdeki tüm yiyecek-içecek işlerinde arıtılmış su kullanıyorum. Alırken detaylı araştırmıştım. Piyasada bulunan en eski ve en kaliteli cihaz Aura Cebilon Su Arıtma cihaz.

  Fatma Er

 • aurasan yetkililerinin evime gelip tanıtmalarıyla Aura roboclean Temizlik Robotu’nu satın aldım. Yatakların, yorganların bu kadar rahat temizleneceğini tahmin etmiyordum. Tam bir sağlık ürünü. Herkese tavsiye ederim.

  Ayşegül Ozan

 • Akrabam sayesinde aurasan ile tanıştım. Sattıkları ürünlerin servislerini de veriyorlar. Ürünü kapıya kadar teslim ediyorlar.

  Hasan Öztürk

 • Aurasan’dan Aura Soba ve Aura Şofben aldım. Yıllardır kullanıyoruz. Bu iki üründe başka marka tanımam. Kaliteli ve pratik ürünler...

  Arif Şanlı

 • Aurasan ile arkadaşım sayesinde tanıştım. Astım hastası olduğum için temizlik konusunda çok hassasım. Aura roboclean temizlik robotunu önerdi. Evimde test ettim, gözle görülemeyen bakteri, toz, ev akarlarını çok iyi temizliyor. Sanki daha önce hiç evimi temizlememişim gibiydi gördüklerim. İyi ki aldım, beklentimin üstünde gerçekten çok kaliteli.

  Ayten Yılmaz

Close

Bize Ulaşın


Müşteri memnuniyetini önemseyen Aurasan Pazarlama Ltd.Şti. hakkında, talep, öneri, memnuniyet bildirimleriniz için
lütfen ilgili formu eksiksiz doldurup gönderin. Müşteri temsilcilerimiz kısa süre içerisinde sizinle iletişim kursunlar.