Vizyon - Misyon - Değerler


 

Vizyonumuz
Alanında lider bir pazarlama firması olarak KKTC sınırları içerisinde verdiği hizmetle adından her zaman başarılarla söz ettiren bir kuruluş olmak hedeflerimizin başında gelmektedir. Daima dürüst satıcı ve kaliteli ürünler ile hizmet veren, güvenilir, manevi değerlerine her zaman bağlı olan ve bu bağlığı yıllarca sürdürmek için asla hizmet kriterlerinden ödün vermeyen bir firma olmakla beraber; varlığımızı sürdürmeye devam ettirme bilinci tüm çalışanlarımızın da benimsemesini sağlamak vizyonumuzun temellerini oluşturmaktadır.

 

Misyonumuz
KKTC geneline yayılmış bir organizasyon ağı kurarak, müşteriler ile birebir iletişime geçmek, ihtiyaçları tam olarak tespit etmek için doğru ürün çalışmaları yapmak hedeflediğimiz yolda ilerlememizi sağlamaktadır. Müşteri odaklı çalışmalar, kaliteli hizmet ağı kurmak, kaliteli ürünler ile müşterileri buluşturmak gerek müşteri gerekse çalışanın sahip olduğu tüm hakları gözeterek memnuniyeti ön planda tutmak adına hiçbir atılımdan taviz ve ödün vermemek misyonumuzun temek taşlarını oluşturmaktadır.

 

Değerlerimiz

İşini severek ve isteyerek yapmak prensibi ile çıktığımız bu yolda firmamız değerleri her çalışanımız tarafından bilinçli bir şekilde öğrenilmiş olup ve müşterilerimize bu değerler üzerinden hizmet verilmektedir.

  • İnsan olmanın verdiği gereklilikleri yerine getirerek çalışanlar ve müşteriler arasındaki odak noktasında bu manevi değerin en üstte tutulması önemlidir.
  • Aile değerleri çerçevesinde hizmet verilen müşteriler ile oluşan ilişkilerde başta güven ve doğruluk sonrasında ise samimiyet ve devamlılık esasına göre satışlarımızı yaparız.
  • Takım olarak çalışmak ve başarıya giden yolda ekip ruhu ile hızlı adımlarla ilerlemek, sonucunda birlikten kuvvet doğduğunu görmek en büyük arzumuzdur.
  • Akademik olarak bireysel başarı ve bencilliğin asla olamayacağı, alanının en iyisi olan, teknik bilgi ve ürün bilgileri ile tam olarak donatılmış fikri ve vicdanı hür kişilerle çalışmaktayız.
  • Sadece işimizi değil işimizin vatan ve millete sunacağı menfaatlerini de ön planda tutarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.
  • Sorunlara panikle değil çözüm odaklı olarak yaklaşarak nihayetinde memnuniyet dolu bir hizmet vermek en büyük çabamızdır.
  • Dün, bugün ve yarın yapacağımız tüm çalışmalarda; nesilden nesile korumak zorunda olduğumuz çevremize karşı her zaman sağduyulu ve yaşama haklarını koruyan kurallar ve saygı çerçevesinde müşterilere hizmet götürmek değerlerimizin yapı taşlarını oluşturmaktadır.